Taşıma Ve Teslimat

Taşıma ve Teslimat

Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için tüm siparişlerimizi Ptt Kargo ile yolluyoruz. Ptt Kargonun’nun Türkiye genelinde 2-3 iş günü içinde teslimat garantisiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-2 iş günü içerisinde sağlanacaktır.

* Her gün Saat 16:00 ya kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilecektir.

** Cumartesi saat 12:00 den sonra verilen siparişler Pazartesi teslim edilecektir. Resmi tatiller ve Bayramlarda verilen siparişler. takip eden ilk iş gününde teslim edilecektir.

*** Mobil gidilen yerlere kargonun ulaşma süresi uzayacaktır.

Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz.